Dva chlapi, Karel a Tonda, se domluví, když jeden z nich umře, že se zjeví tomu druhému a řekne mu, jaké to po smrti je. Co čert nechtěl, Karel do 14 dnů umřel. Tonda noc na to nemůže spát. čeká, naslouchá. Najednou se ozve:"Tondo, slyšíš mě?""Seš to ty Karle?""No jasně!""Tak, jak je?""Ty Tondo, paráda ráno lehká snídaně - zeleninka a pak celý dopoledne šukáme. V poledne lehkej obídek zase zeleninka. A pak zase celý odpoledne šukáme.""Tak to je fakt boží. A to seš v nebi nebo v pekle?""Ty vole, já jsem teï králík v Austrálii!!"
Komentáře
Podobné vtipy
Jde babička s dědečkem na procházku do lesa. Najednou dědeček povídá: „Bábo, sundej tepláky!“ „Ale dědku, tady teďka v lese?“ „Normálně sundej tepláky.“ Babička si je tedy poslušně sundá. Dědek si je navlékne na sebe a utrousí: „To se ale ochladilo, co?“
Vite proc si zenska neumi poradne prdnout? Protoze nedokaze dost dlouho drzet hubu, aby vznikl vubec nejaky pretlak :o)
Nemíváte-li ve sportech štěstí napoprvé, parašutismus není pro vás.,31. března
Kluk přijde ze školy: „Tati, dneska jsem dostal pětku ze zeměpisu. Měl jsem najít Vietnam a nenašel.“ Táta zařve: „Ty jsi úplnej idiot! Podej mi plán Prahy! Vršovice... Vysočany... Ty vole, není to tady. Ale daleko to nebude, k nám do práce jezděj na kole!“