Jak vypadají žáci ve třídě:Během výkladu:(–_–) (–_–) (–_–) (–_–) (–_–) (–_–)Když učitelka oznámí, že zítra si na to napíšeme prověrku:(O_O) (O_O) (O_O) (O_O) (O_O) (O_O)Během testu:(→_→) (←_←) (→_→) (←_←) (→_→) (←_←)Když učitelka prochází mezi lavicemi:(↓ _ ↓) (↓ _ ↓) (↓ _ ↓) (↓ _ ↓) (↓ _ ↓) (↓ _ ↓)Po zveřejnění výsledků:(◉_◉) (◉_◉) (◉_◉) (◉_◉) (◉_◉) (◉_◉),26. března

WhatsApp Facebook

Komentáře

Podobné vtipy

Kamioňák při jízdě poslouchá rádio. Najednou v rádiu slyší hlas moderátora:,,V Česku se objevili mimozemšťané! Nejsou ovšem nebezpeční, když se na ně bude mluvit pomalu a srozumitelně, tak dokonce rozumí i česky." Kamioňák tuto zprávu ignoruje. Asi po hodině zastaví s tím,že si musí odskočit. Jde k lesu a tam vidí malého zeleného mužíka, jak sedí v dřepu. Kamioňák si vzpomene na zprávu o mimozemšťanech a jde pomalu k němu. Říká:,,Ahoj, přicházím v míru, jmenuju se Pepík a to je můj kamión." Mužík si ho nevšímá,jen s vytřeštěnýma očima se na něho dívá. Tak kamioňák opakuje:,,Pepík. Kamión." Na to pak zelený mužík říká:,,No, já jsem tady hajnej tak mě nech aspoň vysrat!"

Reportér: „Máte pro naše čtenáře nějakou veselou historku z hor?“ Bača: „Před rokem se nám ztratila malá koza. Hledali jsme ji dva dny. Když jsme ji našli, od radosti jsme ji všichni vytrtkali.“ Reportér se zarazí: „Ehm... to nevím, jestli můžu publikovat. Zkuste nějakou jinou veselou historku.“ Bača: „Před dvěma lety se nám ztratila ovečka. Hledali jsme ji tři dny. Když jsme ji našli, od radosti jsme ji všichni vytrtkali.“ Reportér si povzdechne: „Tak zkusme pro změnu nějaký smutný příběh...“ Bača se zachmuří a zaleskne se mu v oku slza: „To jsem se já jednou ztratil v lese...“