On: "Máš pěkné tričko." Ona: "Děkuju .. a pod ním nic nemám." On: "Neboj se.. to doroste.."m
Komentáře
Podobné vtipy
Víte, jaké je nejkratší slovo na Záhoří? „Í“. A jak se skloňuje? „Já ím, ty íš, on í, my íme, vy íte, oni jedzá.“
Dvě blondýny slavěj Silvestra a jdou zlitý jak dogy domů. Jdou kolem hřbitova a jedna říká: „Mně se chce hrozně na velkou.“ Druhá: „Mně taky. Půjdem na hřbitov, tam nikdo není.“ Tak přelezou zeď, udělají potřebu a první se ptá: „Čím se utřeme?“ „Já se utřu kalhotkama.“ „Já ne, já mám kalhotky za dva a půl tisíce! Tady přitáhnu nějakej věnec.“ Ráno se potkají jejich chlapi a jeden říká: „Ta moje přitáhla v noci úplně na plech a bez kalhotek.“ Druhej na to: „To nic není. Moje přitáhla taky na kaši, bez kalhotek a u prdele měla nápis: Všichni vzpomínáme, hasiči Boršov.“
Smrt se jednou přišla pro Chucka Norrise. Teď pracuje jako jeho asistent.
Včera tady u nás v krematoriu byl děda s babičkou, aby se podívali, jak to tu chodí. Babička se zasní a říká: „Dědo, já bych chtěla bejt po smrti rozptýlená u nás doma na dvorečku, víš?“ Děda se na ni podívá a odpoví: „To ses zbláznila, ne? Foukne mi vítr a mám tě zase v baráku!“