,"Dědečku, co bys chtěl k narozeninám?" "Lopatu." "A proč lopatu?" "Abych se mohl vykopat, až mě tam příští měsíc omylem šoupnete."m
Komentáře
Podobné vtipy
Na nádraží Ostrava-Svinov přijede pražák, a hned se ptá místního domorodce:" Helééé,koukníí,jak se vocáá dostanu do centráááá".Odpověï domorodce:" S takym přizvukem pičo,se tam živy nědostaněš nigdy !!!!!"
Chystá venkovská matka synka do města a radí mu: „Ne že si najdeš nějakou kurvu. Raději si připlať, ale ať je to slušná holka!”
,Dvě kamarádky... "Jani, užíváš si s Pepou milostné předehry?" "Jasně, je to velmi vzrušující, trvá to 4 až 5 hodin." "Cože, tolik? Co, Pepa dělá?" "Žadoní..."m
Při čtení kterého textu se slepec zhrozí?•• • • • • • • • • • •• •• • • •nesahat,15. března