poví dá ženská barmanovi. pane udělejte mi prosím jedno mochitoa barman říká ano hned to bude.chití mouchu dá jí do sklenice a zalije vodou. podá paní a ta mu povídá:pane já chtěla mochito ne mouchito!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
Komentáře
Podobné vtipy
Blondýna jede v autě a všimne si, že před ní jdou dva úplně stejně oblečení muži. Stejné modré košile, stejné čepičky... Zastaví, stáhne okénko a rozplývá se: „Ježíš, vy musíte mít tak strašně hodné rodiče! Oni vás i v tomhle věku oblíkají úplně stejně... stejný blůzičky, stejný čepičky!“ Jeden z policistů se zamračí a řekne: „Takže si připravte doklady...“
Jde muž k lékaři a povídá: „Pane doktore, modrá mi kotník.“ „To je gangréna, musíme to uříznout.“ Další den muž přijde s umělou nohou a křičí: „Pane doktore, mně modrá i druhý kotník!“ „To musíme taky uříznout, pane Nováku.“ Další den zase muž přijde na dvou umělých nohách a křičí: „Pane doktore, mně modrá noha!“ Doktor se na něj podívá: „Ukažte... No jo, vždyť vám pouštějí džíny!“
Lidé se dělí do tří skupin: Na ty, co umějí počítat, a ty, co počítat neumějí!
Rybář chytí zlatou rybku. Rybka říká: „Splním ti tři přání.“ Rybář: „Dám si jednoho velkýho panáka.“ Rybka splní, rybář ho kopne do sebe. „Druhé přání?“ „Dej jednoho panáka i sobě, ať nepiju sám.“ Vypijou to spolu. „Třetí přání?“ „Nalej si ještě do druhý ploutve, dáme si spolu zas!“ Další den jde rybář k vodě chytat ryby. Koukne na břeh a zlatá rybka už tam sedí, vedle sebe dvě štamprle nalitý až po okraj a křičí: „Ani nevybaluj pruty, už mám nalito!“