Svatební noc. Ženich se ptá: "Miláčku, měla jsi hodně mužů přede mnou?" Ticho. Po hodině se nesměle zeptá: "Miláčku, ty se na mně zlobíš?""Ne, počítám!"
Komentáře
Podobné vtipy
Sedí bačové v hospodě a jeden říká: „Štefane, prosím tě, hrozně bych potřeboval půjčit 100 korun. Nemůžeš?“ Štefan odpoví: „Víš co, když ti půjčím, budu nasraný já. Když ti nepůjčím, budeš nasraný ty. Uděláme kompromis – choď do piče.“
Víte, proč se ženám tolik líbí vojáci?Protože umějí vařit, uklízet, mají dobré zdraví, ale co je nejdůležitější: poslouchají rozkazy!,12. února 2025
Proč záhoráci nosí igelitové trenýrky? Protože pod fólií všechno líp roste!
Víte co je základní jednotka odporu k práci? ... 1 róm