Sedí rybář s nahozenými pruty u rybníka a soustředěným zrakem sleduje vodní hladinu. Jde kolem pán a ptá se ho: „Mohl bych se prosím na vás podívat?”„Ale samozřejmě, možná, že jste mi přinesl štěstí, protože jsem tu tři hodiny a ani záběr.”Pán si sedl vedle a díval se. Asi za tři a půl hodiny se ho rybář zeptá: „Pane, když vás to tak baví, proč se nedáte také na rybařinu?”Ten se usmál a mávl rukou: „Já bych na to neměl trpělivost...”

WhatsApp Facebook

Komentáře

Podobné vtipy