Sedí rybář s nahozenými pruty u rybníka a soustředěným zrakem sleduje vodní hladinu. Jde kolem pán a ptá se ho: „Mohl bych se prosím na vás podívat?”„Ale samozřejmě, možná, že jste mi přinesl štěstí, protože jsem tu tři hodiny a ani záběr.”Pán si sedl vedle a díval se. Asi za tři a půl hodiny se ho rybář zeptá: „Pane, když vás to tak baví, proč se nedáte také na rybařinu?”Ten se usmál a mávl rukou: „Já bych na to neměl trpělivost...”
Komentáře
Podobné vtipy
Rybář se chlubí: „Chytil jsem rybu takhle velkou!" Druhý rybář: „Aha, a co bylo s tou malou, co jsi přinesl domů?"
Rybář přijde domů v noci. Žena: „Kde jsi byl?" „U rybníka." „A co jsi chytil?" „Náladu."
Dva rybáři sedí u řeky celý den. Jeden nic nechytil. Druhý chytil jeden kapr. První: „Jak to děláš?" Druhý: „Já nevím, prostě sedím."
Frajer jede s manželkou k moři. Plavou, on se rozhlídne, žena nikde. Ve tři ráno zaklepe na hotelový pokoj policie. „Máme pro vás tři zprávy. Špatnou, dobrou a výbornou.“ „Tak dejte tu špatnou.“ „Moře vyplavilo tělo vaší ženy.“ „To je strašný... A jaká je ta dobrá?“ „Bylo na ní asi 20 kilo krabů a tři langusty.“ „A ta výborná?!“ „Zejtra ji jdem vylovit znova!“