Jedu tak nakoupit a na dveřích obchodu byla cedulka: „Táhněte k sobě!“Tak jsem šla domů.,24. března
Komentáře
Podobné vtipy
,Lékař: "Je mi to moc líto, pane Konvička, ale trpíte smrtelnou chorobou a zbývá vám už jen 10." Pacient: "Cože?! Jak to myslíte, 10? 10 čeho? Měsíců? Týdnů?!" Lékař: "9, 8..."m
Jak bača lichotí svojí kamarádce Terce: „Terka, tak ti poviem, pekná si! Takto pekné vlasy máš, šaty máš pekné. Naozaj, vlasy, šaty... pekné, pekné, pekné. Aj topánky pekné. Pekná si, takto ti to veľmi pristane.“ Terka na to: „Bača, ty ma chceš jebať!“ Bača: „Jáj... a múdra si! Aj múdra!“
Ve Vodičkově ulici zastavilo pohřební auto přímo na kolejích. Vylezli, vytáhli rakev a šli pro někoho do baráku. Tramvaje stály v koloně až k Jindřišské věži. Tramvaják už to nevydržel a začal na to pohřební auto zuřivě zvonit. Z baráku vykoukne frajer v černém plášti a zařve: „Hele, ještě jednou zazvoň a zejtra jedu pro tebe, vole!“
Pán u pisoáru se otočí na druhýho chlapa a prosí: „Pane, byl byste tak hodnej a rozepnul mi kalhoty? A mohl byste mi ho i vyndat, abych se vyčůral?“ Chlap kouká, ale nakonec to udělá. Když pán skončí, říká: „Tak ho zas oklepte, zandejte a zapněte kalhoty.“ Ten druhej to dodělá a říká: „Prosím vás, vy máte něco s rukama, že jste to nemohl udělat sám?“ „Ne, ale mám čerstvě nalakovaný nehty!“