Pacientka v ústavu pro duševně choré jedince si přijde stěžovat panu doktorovi: „Pane doktore, snažně vás prosím, dejte mě na jiný pokoj.”„A proč?” diví se psychiatr.„Moje sousedka každou noc strká prsty do elektrické zásuvky a při tom křičí: Jsem lampa! Jsem lampa... A vždyť vy moc dobře víte, že já, když svítí lampa, nemůžu spát!”

WhatsApp Facebook

Komentáře

Podobné vtipy

Žena si k padesátinám nechá udělat drahý facelift. Cestou domů se staví v trafice a ptá se prodavače: „Kolik byste mi tak tipoval let?“ „No, tak 32.“ „Mám přesně padesát!“ raduje se. V cukrárně se zeptá znovu. „Řekl bych tak třicet.“ „Padesát!“ Pak čeká na autobus a vedle stojí starší pán. Zeptá se i jeho. Pán říká: „Slečno, já už hůř vidím, ale když jsem byl mladý, dokázal jsem na 100 % určit věk ženy, když mi dovolila sáhnout si jí na prsa.“ Žena se rozhlédne, nikde nikdo, tak mu to dovolí. Dědek mačká pět minut a pak řekne: „Máte přesně padesát let.“ Žena zírá: „Jak jste to takhle poznal?!“ „Stál jsem za vámi v cukrárně.“

Rus, Čech a Němec se hádají, kdo má největší lesy. Čech ví, že by prohrál, tak místo stromů postaví vojáky v zeleném. Letí nad Německem a Němec se chlubí: „Tak tohle jsou mé lesy.“ „To nic není,“ říká Rus, „To já mám lesy.“ Čech povídá: „Pánové, tak koukejte na mé lesy.“ Němec a Rus zírají: „Teda Čechu, to jsi vyhrál, máš fakt největší lesy.“ Vtom ale jeden „strom“ spadne. Němec a Rus se naštvou a řeknou Čechovi, že podvádí. Když odejdou, zavolá si Čech vojáka, který spadl, a řve na něj: „Proč jsi nevydržel stát?!“ Voják odvětí: „Když ke mně přišli milenci a kreslili si na mě srdíčka, to jsem vydržel. Když ke mně přišla holčička a fotila si mě, to jsem taky vydržel. Ale když ke mně přišla veverka, rozepla mi poklopec a řekla: Jé, to jsou moje oříšky! Tak to už jsem fakt nevydržel.“