Pacientka v ústavu pro duševně choré jedince si přijde stěžovat panu doktorovi: „Pane doktore, snažně vás prosím, dejte mě na jiný pokoj.”„A proč?” diví se psychiatr.„Moje sousedka každou noc strká prsty do elektrické zásuvky a při tom křičí: Jsem lampa! Jsem lampa... A vždyť vy moc dobře víte, že já, když svítí lampa, nemůžu spát!”
Komentáře
Podobné vtipy
Na nádraží Ostrava-Svinov přijede pražák, a hned se ptá místního domorodce:" Helééé,koukníí,jak se vocáá dostanu do centráááá".Odpověï domorodce:" S takym přizvukem pičo,se tam živy nědostaněš nigdy !!!!!"
Do spovedelnice vojde žena a začne sa spoveda:- Je to hriech, pán farár, keï si stále o sebe myslím, že som krásna a zvodná?Farár sa zamyslí a hovorí:- To nie je hriech, drahé diea, to je len ve¾ký omyl.
Ženská je divoká a tak má v posteli 3 milence najednou. V tom přijde její manžel domů. Tak jeden milenec se schová do koupelny, druhý do kuchyně a třetí to nestihne, tak se schová do brnění. Z koupelny vyjde jeden milenec a říká: ,,Paní tak vodovod už nekape. Fakturu vám pošlu, nashle."a odejde. Manžel jen čumí. Pak jde druhý z kuchyně: ,,Paní tak dřez už nekape. Fakturu vám pošlu, nashle."a odejde. Manžel zas jen čumí. Ten třetí stojí v tom brnění tři hodiny a když ho už to přestane bavit tak říká: ,,Dobrý den, jdu správně na Karlštejn?"
Svatební noc. Ženich se ptá: "Miláčku, měla jsi hodně mužů přede mnou?" Ticho. Po hodině se nesměle zeptá: "Miláčku, ty se na mně zlobíš?""Ne, počítám!"