Sejdou se takhle 3 chlapi v nebi u té zlaté brány a svatý Petr se jich ptá jak zemřeli. Tak začne první "Natírám si takhle zábradlí na balkóně, přivázanej provazem kdybych náhodou spadl a najednou mě nějaký debil odřízl, tak na něj mávám že jsem v pohodě a ten kokot na mě ještě hodí ledničku!" Druhej povídá "Já sem ten kokot co házel ledničku. Chytl sem starou při nevěře. Tak si říkám že toho hajzla najdu a zabiju! Najednou čumím a přes balkón mám přivázanej provaz. Bylo mi to hned jasný. Tak sem ho odřízl a ten debil dole ještě mává! Tak sem na něj hodil ledničku a z toho všeho sem chytl infarkt!" A třetí se podívá na ty dva a povídá: "Noooo... sedím si takhle v ledničce..."m
Komentáře
Podobné vtipy
Dvaja buzeranti žijú spolu v jednej domácnosti.Jeden je v byte,druhý príde z práce,odomkne a vidí,všetko osrané,chodba osraná,záchod osraný,kupelka osraná,kuchyňa osraná,obyvačka osraná,vojde do totálne osranej spálne a v osranej posteli leží jeho druh a hovorí:"Uaaa,buï rád,ze som to dostal"...
„Haló, to je vodárna?“„Ano, co si přejete?“„Z mého vodovodu teče voda.“„A co byste očekával?“„Podle toho účtu… aspoň Pilsner Urquell!“,24. ledna
Škodolibost je, když se někomu líbí automobily Škoda.
Jede traktorista po poli a před ním leze babička a sbírá brambory do košíku. Traktorista tam má jen ruční plyn a jede..otevře okýnko a říká: ,,Bábo uhni!....Bábo uhni!....Báb...Bába zasraná!!"