„Jeane, pohár vody, prosím.“„Zde, pane.“„Děkuji, Jeane. Jeane, další pohár vody, prosím.“„Zde, pane.“„Děkuji, Jeane. Jeane, ještě jeden pohár vody, prosím.“„Zde, pane.“„Děkuji, Jeane. Jeane?“„Ano, pane?“„Zavolej hasiče. Tohle sami neuhasíme.“28. července 2025
Komentáře
Podobné vtipy
Chlápek sedí v přeplněné hospodě u jediného prázdného stolu a pije pivo. Přijde k němu paní: „Máte tady volno?“ „Mám, ale radši si sem nesedejte. Když mám totiž výčep, bývám hrozně agresivní a vulgární.“ Paní se usměje: „Ale jděte, tak zlé to snad nebude. A kolik už jich máte?“ „Co tě do toho, ty píčo?!“
Paní učitelka vzala děti z první třídy na Velkou pardubickou. Před startem kluci prosí: „Paní učitelko, my se hrozně moc potřebujeme vyčůrat!“ Jdou na pány, ale mušle jsou pro ně moc vysoko. Učitelka říká: „Udělejte frontu, já vás budu zvedat.“ Zvedne prvního, vyčůrá se, ona mu ho oklepe. Zvedne druhého, třetího... Všichni normální malí kluci. Zvedne pátého chlapce, oklepe mu ho a vyvalí oči: „Teda, chlapče, ty jsi mě překvapil! Na první třídu máš teda pěkně velkýho bimbáska!“ Chlapec se na ni podívá a odvětí: „No dovolte? Já jsem žokej Váňa!“
Jiří je bez nohou a tudíž na vozíku.Přijede domů a rozčílený vypráví manželce,jak ho potkal známej a zval ho k sobě do obchodu s obuví.Pak potkal druhého známého a když mu to povyprávěl,ten mu řekl,že ho měl lumpa sprostýho nakopat do prdele.Manželka ho vyslechne,a podává mu panáka rumu se slovy:"Ale táto,nic si s toho nedělej,vypij to,to tě postaví na nohy."
Kluk stojí na schodech do sklepa a kouká, jak tam táta zezadu na ponku pigluje mámu. Táta si ho všimne a chce to zahrát do autu: „Ještě jednou toho kocoura bouchneš, tak si mě nepřej!“ Kluk v pyžámku odpoví: „Tati, až skončíš s mámou, tak toho kocoura radši chyť, škrábe.“