Přijede Pražák do Brna a ptá se kolemjdoucího: „Prosím vás, kde je tady nejbližší tramvaj?“Brňák se na něj podívá a odpoví: „V Olomouci...“,23. ledna 2025
Komentáře
Podobné vtipy
Dvaja buzeranti žijú spolu v jednej domácnosti.Jeden je v byte,druhý príde z práce,odomkne a vidí,všetko osrané,chodba osraná,záchod osraný,kupelka osraná,kuchyňa osraná,obyvačka osraná,vojde do totálne osranej spálne a v osranej posteli leží jeho druh a hovorí:"Uaaa,buï rád,ze som to dostal"...
Proč záhoráci nosí igelitové trenýrky? Protože pod fólií všechno líp roste!
Naše rodina je tak chudá, že maminka nevyhazuje obaly a sklenice od jídla, aby to vypadalo, že se máme dobře.
poví dá ženská barmanovi. pane udělejte mi prosím jedno mochitoa barman říká ano hned to bude.chití mouchu dá jí do sklenice a zalije vodou. podá paní a ta mu povídá:pane já chtěla mochito ne mouchito!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§