K zubaři přijde pacient s bolavým zubem. Doktor ho prohlédne a říká: "Nedá se nic dělat, musím vrtat hodně hluboko, až na nerv.""Tak to se, pane doktore, zapotíte! Já mám totiž nervy v prdeli!"
Komentáře
Podobné vtipy
Pepíček přijde domů se špatným vysvědčením. Táta: „To je hrozné! Jak tomu říkáš?" Pepíček: „Globální oteplování, tati."
Během návstěvy v blázinci se ptá návštěvník ředitele, podle jakých kritérií bude rozhodnuto, zda někdo bude zavřen, nebo ne? Ředitel vysvětluje: "No my napustíme vanu vodou, dáme kandidátovi lžičku, hrnek a kýbl a poprosíme ho, aby vanu vyprázdnil." Návstěvník povídá: "Aha, rozumím, normální člověk si vezme kýbl, aby to šlo rychleji, že?" Ředitel: "Ne, normální člověk vytáhne špunt! Chcete pokoj s balkónem, nebo bez?"m
Potkají se dva kamarádi. „Čau Voříšku, proč si, prosím tě, budeš brát tu Ťoupalíkovou? Takovou tu veselou blondýnu z vedlejšího paneláku.“ „Už máme ohlášky a jsme zasnoubený.“ „A už jsi zjistil, jaká je v posteli?“ „To je těžký, hele... Někdo říká tak, někdo zase takak...“
Radek se chválí v hospodě:”Tak, už jsem konečně i já začal sportovat! Dělám lehkou atletiku. Vrhám stín."