Povídá babička své vnučce: „Když jsem byla ve tvém věku, dostala jsem pět korun a donesla z obchodu mouku, rýži, chleba, ...“„To teď už nejde, babi, všude jsou kamery.“,18. května 2024
Komentáře
Podobné vtipy
Jede sanitka. Sestra najednou vezme lékárničku a flákne s ní řidiče přes držku. Ten nic, jede dál. Za chvilku vezme lékárničku doktor a taky s ní flákne řidiče přes hubu. Medik, co jede s nima, už to nevydrží: „Pane doktore, já mám po škole, nemám praxi... To jsou nějaký nový zdravotnický postupy?“ Doktor se otočí: „Ne, sestře se ráno oběsil manžel, tak si z ní děláme prdel.“
Proč chodí policajti se psem?Víc hlav, víc rozumu!
Baví se dva kamarádi."Proč jsi se oženil ?""Nechutnalo mi jídlo v závodní jídelně.""A teď ?""Teď závodku miluju."
Komentátor fotbalu: „A hráč je na zemi! To muselo bolet! Ach, vstává... a padá znovu... a vstává... je to jako sledovat politika."